frekvence 1x týdně
věk 6-16 let
kapacita 12 dětí
délka lekce 1:35 h
četnost od září 2022 do ledna 2023
500,- / pololetí / kroužek

1. pololetí – Všechny kroužky začínají v září v týdnu od 19.9.2022 a končí v lednu 2023.

Přihlášky pro nové zájemce zahájeny!

Cena za kroužek je 500,- Kč. (Cena zůstává stejná jako minulý školní rok)

 

Starý dobrý Minecraft 🙂 V rámci tohoto kroužku bude kladen ještě větší důraz na týmové projekty a spolupráci. Děti budou více programovat a více tvořit.

 

Minecraft je zábavou pro mnoho kluků a holek. Hrát, hrát… Víš ale, že se v této populární aplikaci dá i programovat? Nauč se programovat tím nejzábavnějším způsobem, vytvoř si svůj úžasný svět nebo si naprogramuj vlastní příběh a hraj ho s kamarády.

S čím budeš pracovat: 

  • Hra Minecraft
  • Programovací jazyk Redstone
  • PC all in one značky HP s monitorem 24“

Proč kroužek u nás?

  • Práce na samostatném projektu, tak i ve skupině
  • Maximálně 12 dětí ve skupině, každý má svůj vlastní počítač
  • Placená licence Minecraft v ceně kroužku
  • PC značky HP all in one s monitorem 24“ pro každého účastníka kroužku
  • Nejmodernější vybavení učebny vč. ergonomických židlí a rostoucích stolů
  • Zkušení a kreativní lektoři

Kroužek Minecraftu je zaměřený na rozvoj dětí prostřednictvím počítačové hry. Hra Minecraft se od ostatních her liší především svou volností a nezbytností pro dosažení výsledků “pracovat”. Hra simuluje reálnou práci tím, že vyžaduje připravit si materiál, naplánovat si postup, domluvit se, zajistit si stravu i nástroje. Hlavními tématy ve hře jsou budování staveb, zajišťování si obživy, chov dobytka a těžba v dolech.

Hra podporuje základy programování a představivosti. Ve hře je možné například vytvářet základní logické obvody pro automatizaci některých herních zařízení, což vyžaduje pochopení principů elektrických obvodů a je tedy zábavným prostředkem pro výuku logiky.

Narozdíl od samostatného hraní doma se v rámci kroužku budeme zabývat především podporováním spolupráce a komunikace mezi dětmi na tvorbě ambiciózních projektů, jako je například stavba měst, hradů, průmyslových zařízení či továrny.

Automat na vodu zdarma, jídelní a nápojový automat za poplatek, parkování přímo u areálu, 200m od autobusového nádraží, Certifikát za absolvování kroužku

Místem konání je nově otevřený TECHAK – Technická akademie v Březnici, 9. května čp. 555

Přihláška do kroužku Minecraft