frekvence 1x za měsíc
věk 6-11 let
délka lekce 3 h
četnost od 23. 9.- 28. 6. 2019/2020
200,- / lekce

Už se doma nudíte? Přijdou vám zimní prázdniny dlouhé? Už máte všechny hračky vyzkoušené? Tak si vemte kamarády a přijďte do TECHÁKU dělat co vás baví. K dispozici budete mít 3D tiskárny, Ozobory, LEGO, Minecraft a mnoho dalšího.

Dopoledne plné her, soutěží a zábavy.

Na sobotní aktivitu mohou dorazit i ti, kteří chodí na pravidelné kroužky, ale není to podmínkou.

Aktivity jsou tematicky zaměřené, probíhají vždy v sobotu od 9h do 12h a opakují se jednou za měsíc.

Cena za aktivitu se platí při příchodu na kroužek přímo lektorovi kurzu.

 

S čím budeš pracovat:

Hra Minecraft

LEGO

Ozobot

tablet iPad

3D tiskárna

PC all in one

Víkendová aktivita Minecraft je dopoledne zaměřené na rozvoj dětí prostřednictvím počítačové hry. Hra Minecraft se od ostatních her liší především svou volností a nezbytností pro dosažení výsledků “pracovat”. Hra simuluje reálnou práci tím, že vyžaduje připravit si materiál, naplánovat si postup, domluvit se, zajistit si stravu i nástroje. Hlavními tématy ve hře jsou budování staveb, zajišťování si obživy, chov dobytka a těžba v dolech.

Hra podporuje základy programování a představivosti. Ve hře je možné například vytvářet základní logické obvody pro automatizaci některých herních zařízení, což vyžaduje pochopení principů elektrických obvodů a je tedy zábavným prostředkem pro výuku logiky.

Na rozdíl od samostatného hraní doma se v rámci aktivity budeme zabývat především podporováním spolupráce a komunikace mezi dětmi na tvorbě ambiciózních projektů, jako je například stavba měst, hradů, průmyslových zařízení či továrny.

Automat na vodu zdarma, jídelní a nápojový automat za poplatek, parkování přímo u areálu, 200m od autobusového nádraží, Certifikát za absolvování kroužku.

Místem konání je nově otevřený TECHAK – Technická akademie v Březnici, 9. května čp. 555

Víkendový Minecraft – postav si svůj svět

Termíny: