frekvence 1x za měsíc
věk 6-11 let
délka lekce 3 h
četnost od 23. 9.- 28. 6. 2019/2020
200,- / lekce

Ochraňte své království před nájezdníky.

Spoj se s kamarády, spolupracujte a postavte dohromady skvělý MINECRAFT svět.

Víkendová (sobotní) dopolední aktivita je učena všem, kteří si chtějí pohrát a něco se naučit. Dopolední aktivita je vedena formou hry, ale s jasnými osnovami tak, aby se skloubila zábava a výuka.

Na sobotní aktivitu mohou dorazit i ti, kteří chodí na pravidelné kroužky, ale není to podmínkou.

Aktivity jsou tematicky zaměřené, probíhají vždy v sobotu od 9h do 12h a opakují se jednou za měsíc.

Cena za aktivitu se platí při příchodu na kroužek přímo lektorovi kurzu.

 

S čím budeš pracovat:

Hra Minecraft

PC all in one

Víkendová aktivita Minecraft je dopoledne zaměřené na rozvoj dětí prostřednictvím počítačové hry. Hra Minecraft se od ostatních her liší především svou volností a nezbytností pro dosažení výsledků “pracovat”. Hra simuluje reálnou práci tím, že vyžaduje připravit si materiál, naplánovat si postup, domluvit se, zajistit si stravu i nástroje. Hlavními tématy ve hře jsou budování staveb, zajišťování si obživy, chov dobytka a těžba v dolech.

Hra podporuje základy programování a představivosti. Ve hře je možné například vytvářet základní logické obvody pro automatizaci některých herních zařízení, což vyžaduje pochopení principů elektrických obvodů a je tedy zábavným prostředkem pro výuku logiky.

Na rozdíl od samostatného hraní doma se v rámci aktivity budeme zabývat především podporováním spolupráce a komunikace mezi dětmi na tvorbě ambiciózních projektů, jako je například stavba měst, hradů, průmyslových zařízení či továrny.

Automat na vodu zdarma, jídelní a nápojový automat za poplatek, parkování přímo u areálu, 200m od autobusového nádraží, Certifikát za absolvování kroužku.

Místem konání je nově otevřený TECHAK – Technická akademie v Březnici, 9. května čp. 555

Víkendový Minecraft – postav si svůj svět

Termíny: